Rozlučka před prázdninami (2011)

červen, 2011

Poslední ,,školní víkendˇˇ jsme ztrávili v hasičské zbrojnici. V pátek 24. 6. jsme se sešli jako vždy v hasičské zbrojnici, ale tentokrát vybaveni spacákem a potřebnými věcmi na přespání. Jelikož nás ještě druhý den čekali poslední závody, tak jsme trénovali a připravovali věci na soutěž. Když bylo vše hotovo, začla samotná rozlučka. K večeři jsme si opeklli vuřty a potom jsme hráli hry a soutěžili jsme. Byli jsme rozděleni do dvou týmů a bojovalli proti sobě. Výsledky byly ve finále vyrovnané a vedoucí nás odměnili lízátky. Když nadešel čas spánku připravili jsme si v kluboně ležení a šli spát a čerpat síly na následující den. Ráno v půl 7 nás vedoucí vzbudili na snídani, kterou jsme měli už připravenou. Po snídani jsme vyfasovali balíček se svačinou a vyrazili na soutěž, která se nám velice vydařila. Rozlučku jsme si užili a hurá na prázdniny. Sejdeme se zase v září..... :-)