Závody - 2018

Floriánkovo uzlování
Mladí hasiči opět předvedli svělé výkony, družstva mladších se umístili na druhém a třetím místě.

Jablonecká hala
Soutěž jednotlivců v běhu na 60 a 100m s překážkami. Zástupce jsme měli ve všech kategoriích- mladší žáci, starší žáci a dorostenci. I když jsme nedosáhli na stupně vítězů, získali jsme spoustu zkušeností.

Jednotlivci Chlumín
I když jsme odjížděli bez medaile, většina soutěžících získala umístění v první desítce.

Dříská 90

Dorostenci se zúčastnili prvního ročníku Dříské 90 a Tomáš Černý obsadil 3. místo a také 3. místo v celých závodech.

Štafety
V těchto závodech jsme měřili své síly ve štafetě 4x60 a CTIF.

Cítovská 100
Dorostenci závodili v běhu na 100m s překážkami. Opět bodoval Tomáš Černý a získal dvakrát 3. místo

Okresní kolo - dorost
Na okresním kole dorostu jsme měli zástupce v jednotlivcích, odvezli jsme tři medaile a rovnou dva postupy na krajské kolo.

Útoky
V květnu soutěžili mladší a starší žáci v II. jarním kole hry Plamen a to v útokách. Družstvo mladších získalo za celoroční činnost 9. místo a družstvo starších 6. místo.

Memoriál Václava Šeby a Petra Tomana
Starší žáci získali 3. místo.

Krajské kolo MH
Dorostenci se zúčastnili krajského kola -Tomáš Černý vybojoval 5. místo a Vojtěch Toman 4. místo. Krajského kola se také zúčastnil Jakub Hybš, který byl součástí družstva PS Mělník.

PÚ Liblice
Zde jsme zakončili jarní sezonu. Starší obsadili hezké 4. místo a mladší 2. místo.

PÚ Dřísy
Zde se na start postavila hlídka mladších a starších žáků. Mladší vybojovali 4. místo a starší 1. místo.

Písková Lhota 100m
Dorostenci si zasoutěžili v běhu na 100m. Opět zabodoval Vojtěch Toman a odvezl si krásné 2. místo.

ZPV
Zúčastnili jsme se závodů v požární všestranosti.  Na medaili dosáhl Jakub Hybš v kategorii dorostenci jednotlivci a obsadil 2. místo. Tentokrát ještě zabodovala hlídka starších a k překvapení všech získala 1. místo.

Železný hasič junior
Medaili za 2. místo si odvezla Jana Hadrbolcová.

Memoriál Marty Habadové
Zde děti soutěžili v závodě na 60 metrů s překážkami. Sice jsme na medailové pozice nedosáhli, ale výsledné časy se stále zlepšují.

Libišský čtyřboj
Do konce roku nás ještě čekali závody v Libiši- 4boj. Družstva byly tentokrát bez medaile, ale v soutěži jednotlivců motání hadice na čas si medaili za 2. místo vybojovala Jana Hadrbolcová.

Fotohrafie ze závodů naleznete na našem kanále zde.