Závody - 2019

Floriánkovo uzlování

Mladí hasiči opět předvedli svělé výkony ve vázání uzlů, ale na medaile to letos nestačilo.

Jablonecká hala

Soutěž jednotlivců v běhu na 60 a 100m s překážkami. Zástupce jsme měli ve všech kategoriích- mladší žáci, starší žáci a dorostenci. I když jsme nedosáhli na stupně vítězů, získali jsme spoustu zkušeností. Nejlepší výkon předvedl Vojta Toman a přivezl 5.místo.

Dříská 100

Dorostenci se zúčastnili dalšího ročníku Dříské 100 a Vojta Toman obsadil 3. místo a celkové 2. místo., Kuba hybš obsadil 4.místo a celkové 3.msto.

Praha 100m

Soutěž dorostenců v běhu na 100m a Vojta ve velké konkurenci obsadil 11. místo.

Štafety

V těchto závodech jsme měřili své síly ve štafetě 4x60 a CTIF.

Cítovská 100

Dorostenci závodili v běhu na 100m s překážkami. Opět bodoval Vojta Toman a získal 1. místo, Maruška Nebeská 1.místo, Jakub Hybš 2.místo a celkové 3.místo, Jana Hadrbolcová 3.místo

Železný hasič junior Veltrusy

V dalším ročníku si změřili závodníci své síly a dovednosti. Na start se postailo cca 200 soutěžících a Jana Hadrbolcová odvezla 2.místo a Soňa Trnková 3.místo.

Okresní kolo – dorost

Na okresním kole dorostu jsme měli zástupce v jednotlivcích, odvezli jsme si zlaté a stříbrné medaile a rovnou dva postupy na krajské kolo. Jakub Hybš reprezentoval SDH Všetaty v okresním družstvu PS Mělník a také získali postup na krajské kolo.

Útoky

V květnu soutěžili mladší a starší žáci v II. jarním kole hry Plamen a to v útokách. Družstvo mladších získalo za celoroční činnost 8. místo a družstvo starších 6. místo.

Memoriál Václava Šeby a Petra Tomana

Starší žáci s přehledem první dvě disciplíny vyhráli a poslední úkol jim nevyšel a tak nakonec získali 2. místo.  Letošní závody byly zpestřeny i soutěží vedoucích a ty také vyhráli 2.místo.

Krajské kolo MH

Vojtěch Toman na kraji skončil na krásném 2. místě, kde ho o další postup dělilo velmi málo. Jana Hadrbolcová si vybojovala 7. místo. PS Mělník se umístil na 2. místě a společně s SDH Písková Lhota postoupili na mistrovství ČR v požárním sportu ve Svitavách.

PÚ Liblice

Zde jsme zakončili jarní sezonu. A bohužel bez medaile.

PÚ Dřísy

Zde se na start postavila hlídka mladších a starších žáků. Mladší vybojovali 3. místo a starší 2. místo.

Písková Lhota 100m

Dorostenci si zasoutěžili v běhu na 100m. Opět zabodoval Vojtěch Toman a odvezl si krásné 1. místo.

Jednotlivci Chlumín

Soutěž v běhu na 60m, zástupce jsme měli opět ve všech kategoriích a nejlépe dopadla Verča Tomanová a získala 1.místo.

ZPV

Zúčastnili jsme se závodů v požární všestranosti.  Tentokrát znovu zabodovala hlídka starších a k překvapení všech si obhájila 1. místo.

Železný hasič junior Libiš

Medaili za 1. místo si odvezla Jana Hadrbolcová.

Memoriál Marty Habadové

Zde děti soutěžili v závodě na 60 metrů s překážkami. Sice jsme na medailové pozice nedosáhli, ale výsledné časy se stále zlepšují.

Libišský čtyřboj

Do konce roku nás ještě čekali závody v Libiši- 4boj. Družstvo starších získalo ocenění za 2. místo.

Fotohrafie ze závodů naleznete na našem kanále zde.