Činnost mladých hasičů za rok 2019

Požární ochrana očima dětí

Tradičně se zapojujeme do této soutěže a děti kreslí obrázky s hasičskou tématikou.

Hasičský karneval
Na hasičském karnevale jsme měli pro děti připravené soutěže a  za odměnu rozdávali bonbony.  Na konci karnevalu jsme vybrali a odměnili masky.

Děstký den Všetaty
Podíleli jsme se na uspořádání dětského dne, zde jsme měli pro děti připravené stanoviště - uhasit školu.

Soustředění na Branžeži
V sobotu dopoledne jsme se sešli v hasičské zbrojnici a vyrazili jsme na Branžež. Po příjezdu jsme se ubytovali do chatek, stanů a vyrazili jsme společně na průzkum okolí. Vedoucí nás rozdělili do družstev, naším prvním úkolem bylo vymyslet název, pokřik a samozřejmě vlajku.  Během celého týdne jsme získávali body v různých hrách, jak pro družstva, tak pro jednotlivce. Máme mnoho zážitků z jedním z nich byla návštěva Šťastné země, celodenní túra na Hynštu, jízda na šlapadle a kanoi, hlídání ohně přes noc, závěrem tábora jsme měli karneval a také samozřejmě nechyběla noční bojovka.Během týdne jsme měli krásné počasí a tak jsme podnikali různé výlety po okolí doprovázené úkoly nebo nějakou hrou. Počasí jsme využili i ke koupání v rybníce před chatkami. Tento tábor byl zakončení školního roku a budeme všichni rádi vzpomínat….

Mikulášská
I letos proběhla tradičně v hasičském muzeu mikulášská nadílka, kde nás navštívil Mikuláš, anděl a čerti.

Vánoční besídka
Rok jsme zakončili opět vánoční zábavou - hry, tanec.... A letos naše děti navštívil i ježíšek s malým překvapením...